Розбіг, політ і « бронза ». Відео кращого стрибка Бех-Романчук в фіналі Діамантової ліги
Романчук: « Після бронзи Токіо-2020 була повна печаль »
Український плавець розповів про перші емоції після завоювання олімпійської медалі
18 вересня 2021р. 11:49
![Фото: Al Bello Романчук: « Після бронзи Токіо-2020 була повна печаль »](/upload/iblock/d4c/d4c002b15cc566b7f96b77f55dc730f6.jpg.webp)
Фото: Al Bello / Getty Images
Український плавець Михайло Романчук на Youtube-каналі « Той, що біжить банкір » зізнався, що спочатку дуже сильно засмутився через те, що в олімпійському запливі Токіо-2020 на 800 метрів завоював тільки бронзову медаль:
« Я взагалі думав, що фінішував другим, а виявилося – третім. В той момент 15 хвилин до нагородження була печаль повна. Це не те, до чого я йшов, не те, чого я хотів і не те, навіщо я приїхав.Було цікаво порахувати, що до золота 5 десятих, до четвертого місця – 2 десятих. Краще бронза, ніж « дерево ». На п'єдесталі вже, коли підносили медаль, відчувалася відповідальність, відчувалася виконана робота і те, що не дарма сюди приїхали ».
Нагадаємо, після бронзи Романчук виграв срібло на дистанції 1500 м.
Коментарі 0