Відео неймовірної кінцівки запливу Романчука, в якому українець завоював срібло ОІ-2020
Романчук: « Якби не хотів більшого, то не був би на цьому рівні »
Титулований українець – про виступ на Іграх в Токіо
06 серпня 2021р. 12:57
![Михайло Романчук Романчук: « Якби не хотів більшого, то не був би на цьому рівні »](/upload/resize_cache/iblock/d4f/916_537_2/d4f23e4e156e1ec220771815d6b1b13b.jpg.webp)
Михайло Романчук / Фото - gettyimages
Дворазовий призер Олімпійських ігор-2020 ( срібло і бронза ) Михайло Романчудо після тріумфального виступу в Токіо повернувся в Україну. Титулований український плавець в ефірі « UA-Перший » прокоментував свій виступ в столиці Японії.
« Надзвичайна підтримка. Тільки завдяки цій підтримці і вдалося завоювати ту бронзу, то срібло. Було близько до третього і четвертого місця, радий, що вдалося показати результат. Частково задоволений, частково немає. Завжди хочеться більшого. Якби не хотів більшого, то не був би на цьому рівні. Є стимул працювати далі, мотивація, є хороша команда. Працюємо далі і готуємося ».
Нагадаємо, Романчук завоював срібну медаль Олімпійських ігор-2020 в плаванні на дистанції 1500 м вільним стилем, а також бронзу на 800 м.
Коментарі 0