Сьогодні 4

Ще два світових рекорду в плаванні в медальних запливах Токіо-2020

Калеб Дрессел взяв вже третє золото ОІ-2020 і це не межа
31 липня 2021р. 06:25

31 липня на Олімпійських іграх-2020 в Токіо були розіграний ще чотири комплекти медалей в плаванні. У двох запливах оновився світовий рекорд.

спочатку американець Калеб Дрессел перевершив своє ж досягнення на дистанції 100 м батерфляєм, вигравши третє на цій Олімпіаді і п'яте в кар'єрі олімпійське золото. 24-річчя Дрессел фінішував з результатом 49.45 секунд, в той же час попередній рекорд був 49.50.

Ще один рекорд встановила збірна Великобританії в змішаній комбінованої естафеті 4х100 м. Британці показали час 3: 37.58 хвилин. Попередній рекорд належав збірної Китаю – 3: 38.41.

Дрессел – це взагалі MVP Олімпійських ігор-2020 в плаванні. Наприклад, тільки сьогодні, 31 липня, він вже взяв участь в трьох запливах: спочатку оновив світовий рекорд на дистанції 100 м батерфляєм, потім пробився в фінал дистанції 50 м вільним стилем, А після цього ще і вийшов на змішану комбіновану естафету, де не допоміг збірній США потрапити в призи ( п'яте місце ). Все це – протягом декількох годин!