У України друге золото на Європейському олімпійському фестивалі
Тренер українського чемпіона: «Йому вдалося стрибнути вище голови»
Микола Котенко завоював золото Європейського юнацького олімпійського фестивалю
28 липня 2022р. 12:25
![Микола Котенко та Андрій Сідорченко Тренер українського чемпіона: «Йому вдалося стрибнути вище голови»](/upload/resize_cache/iblock/ff4/916_537_2/ff49774faf2a4f4e04c92ce43f56f2e1.jpg.webp)
Микола Котенко та Андрій Сідорченко / Фото - НОК
Український пловець Микола Котенко завоював золото Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Банська-Бистриці, Словаччина. Після змагань його тренер Андрій Сідорченко зізнався, що прогрес підопічного приголомшує. Його слова наводить прес-служба НОК:
«Ми надзвичайно задоволені результатом. Коля дуже працьовитий та наполегливий спортсмен. Напередодні війни в нас відбувся чемпіонат України, де Котенко, будучи ще юнаком, виконав норматив на юніорський чемпіонат Європи. Та після початку бойових дій плани змінилися, і йому довелося виїхати до Угорщини, де він і тренувався останні півроку під керівництвом тренера з Дніпропетровщини Олександра Кулака.Ми вдячні угорській федерації плавання, яка дуже добре прийняла нашу команду, забезпечивши всі умови – і тренування в басейні, і проживання, і харчування. У липні Микола покращив свій час ще на 1 секунду, а вже тут в Словаччині йому вдалося стрибнути вище голови. Тепер будемо працювати далі аби виплисти з двох хвилин».
Нагадаємо, інше золото нашій команді в Словаччині приніс гімнаст Радомир Стельмах.
Коментарі 0