Без особливих шансів. Італія – Україна 3:0. Як це було

Все про матч нашої команди в олімпійській кваліфікації

У вівторок 3 жовтня в Бразилії в рамках олімпійської кваліфікації чоловіча збірна України з волейболу зіграє з командою Італії

Це буде поєдинок 3-го туру кваліфікаційного турніру.

Італія - Україна 3:0 (25:23, 25:16, 25:16)

25:16 Матч завершено, для нас це друга поразка в трьох матчах кваліфікації

22:15 Дограємо цей матч

15:10 Знову перерву бере пан Угіс. Просить про холодну голову, цей важкий момент треба пережити. Останній шанс українців зачепитися за гру

13:10 Тупчій подав в аут

12:10 Стінаааааа! Юрій Семенюк знову не дає супернику жодного шансу

12:9 Одразу беремо бал після паузи

12:8 Наш тренер бере тайм-аут, треба заспокоїти команду! "Давай не очкуємо!" сказав Угіс Крастіньш

9:8 Італія знову повела

8:8 Блок від Юрія Семенюка

8:7 Полуян повз блок по лінії!

8:6 В аут гатять італійці

8:5 Мікелєтто блокує

7:5 Ковальов несильно подав і Італія розіграла комбінацію - у підсумку наш блок і аут

25:16 і 2:0 за сетами, тут конкурувати нам було важче, аніж в першій партії

24:16 Дуже важко сподіватися нам на щось, але синьо-жовті стараються. Олег Плотницький отримав можливість пограти

21:15 Далеко тікає Італія

Україна бере тайм-аут. Крастіньш просить встигати повертатись. Ну і зйому ми потребуємо зараз з подачі італійців

16:12 і 17:12 Італія в захисті тягне все

У нас заміна звязуючого - Євстратов вийшов

15:12 Галассі...

14:12 Агресивна скидка лівою від Лавії

13:12 Пручається Україна

11:11 Синиця скидка! Все гаразд з Юрієм і його впевненістю. Італія бере тайм-аут

10:6 Крастіньш бере тайм-аут, каже грати Синиці в його гру. Наш пасуючий нервує після помилки: "Ну прослизнув, що життя закінчилося?"

10:6 Лавія по блоку продовжує скидати у фірмовому стилі

9:6 Після обопільних помилок і подарованих очок Італія продовжує мати перевагу

7:4 Від нашого потрійного блоку відігрались італійці

6:4 Мікілєтто та його партнери змушені грати проти нас затяжні розігращі, але вони виграють їх. Ну і ейси теж пішли у суперників України

3:3 Полуян продовжує феєрити у нас

3:2 Знову почали рівно партію, але Італія дотискає нас. Синиця хотів зробити скидку двома руками, але слизькі руки і м'яч впав на нашій половині

21:20 Другий ейс Полуяна!

21:19 Україна продовжує боротись! Полуян атакує і по рукам суперника вибиває очко

18:14 Тупчій одразу після поновлення гри заробляє нам очко

18:13 Другий тайм-аут України. Спокійно Крастіньш спілкується з хлопцями. Головна увага приділена пасуючому Юрію Синиці, просить його грати далі Угіс, підбадьорює

11:10 Полуян ейс!

11:9 Ковальов відігрався від блоку

10:7 Полуян класно скинув двома руками, боремося

9:5 Італія продовжує лідирувати. Потрійний блок проти Іллі Ковальова, а потім невідпорна атака від Італії

Перший тайм-аут від Угіса Крастіньша, просить наш головний тренер пробувати контролювати висоту

Ось склади на гру!

Стежити за матчем Італія – Україна можна починаючи з 23:00.

Після двох турів італійці разом з німцями лідирують в турнірній таблиці. Тільки ці команди не втратили жодного очка. Україна з однією перемогою і трьома балами займає 5 місце. На Олімпіаду потраплять тільки дві найкращі збірні за підсумками кругового турніру.

У світовому рейтингу FIVB наш сьогоднішній суперник збірна Італії знаходиться на 3 місці, Україна – на 16 позиції.

Огляд нашої поки єдиної перемоги в матчі з Іраном.

Огляди двох перемог Італії над Чехією і Катаром.