«Прометей» в бойовому матчі виграв Суперкубок
![«Прометей» в бойовому матчі виграв Суперкубок](/upload/resize_cache/iblock/3df/916_537_2/3df79ba7692706411e186f71b4bcca74.png.webp)
«Прометей» вдруге поспіль виграв Суперкубок України.
Володарки всіх трофеїв минулого сезону в матчі за головний трофей в чотирьох сетах обіграли «Орбіту». Запоріжанки на балансі виграли першу партію, а також вели 21:18 в третьому сеті, але не зуміли дотиснути і поступилися 25:27. Четвертий сет також дістався волейболісток «Прометея», а з ним і друга поспіль перемога в Суперкубку.
Кращим бомбардиром матчу стала діагональна чемпіонок України Хейді Казанова - 30 очок. У бронзового призера Суперліги-2020/21 найрезультативнішою була Наталя Луханіна - 22 пункти. Статистика матчу.
Відзначимо, що в півфіналах слобожанки «суху» обіграли «Хімік», а запоріжанки - «Регіну».
Суперкубок. Фінал. Жінки
«Прометей» - «Орбіта» 3: 1 (25:27, 25:17, 27:25, 25:21)
Нагадаємо, що у чоловіків Суперкубок вперше в історії завоювали «Житич».
Коментарі 0