Сьогодні 0

«Прометей» вийшов у фінал кваліфікації Ліги чемпіонів

Українська команда пройшла «Кальцит»
13 жовтня 2021р. 22:46

Слобожанський «Прометей» вийшов у фінал кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів. За сумою двох матчів чемпіон України обіграв «Кальцит».

У першій зустрічі «Прометей» виграв з рахунком 3: 1.

Гра в Словенії складалася добре для українок, які виграли першу партію. У другому сеті «Прометей» поступився на балансі. Здавалося, що питання з виходом в наступний раунд повинен позитивно вирішитися для чемпіона України в третьому сеті, де перевага «Прометея» доходило до 6 очок і все ж без нервів не обійшлося. Підопічні Івана Петкова дозволили господарям відігратися, проте вирвали перемогу в партії на балансі - 31:29.

Четверта партія перетворилася в формальність, в якій волейболістки «Кальцита» боротьбу «Прометею» нав'язати не зуміли.

Як підсумок - «Прометей» забезпечив собі вихід у фінал кваліфікації.

Ліга чемпіонів. Кваліфікація. Жінки. Другий раунд. Матч-відповідь:

«Кальцит» (Словенія) - «Прометей» (Україна) 1: 3 (21:25, 27:25, 29:31, 12:25).

У фіналі кваліфікації суперником «Прометея» стане найсильніший в протистоянні «Младість» (Сербія) - «Невшатель» (Швейцарія) Перший матч між цими командами завершився перемогою «Невшателя» з рахунком 3: 0. Відповідна зустріч відбудеться 14 жовтня.