Українки виграли усі матчі у групі та з першого місця вийшли у плей-оф чемпіонату Європи
![Українки виграли усі матчі у групі та з першого місця вийшли у плей-оф чемпіонату Європи](/upload/resize_cache/iblock/72f/916_537_2/72f8ebdc56a3ecd7ca23d851295d0b7d.jpg.webp)
На чемпіонаті Європи-2024 з пляжного волейболу завершилися матчі групового етапу серед жіночих команд.
Тетяна Лазаренко та Марина Гладун сенсаційно стали у квартеті B першими. Після перемоги над нідерландками Катею Стам та Раїсою Схоон українки продовжили впевнену ходу у зустрічах з німкенями Сарою Шнайдер та Маргаретою Козух (16:21, 21:12, 15:11) й італійками Маргерітою Б’янкін та Клаудією Скамполі (21:16, 27:25).
Інший український дует Валентина Давідова та Ангеліна Хміль здобув у групі G одну перемогу але за додатковими показниками поступився суперницям. Ставши у квартеті останніми, Давідова та Хміль посіли на ЧЄ-2024 25-у сходинку.
Нагадаємо, що серед чоловічих команд Україну представлять бронзові призери ЧЄ-2023 Сергій Попов та Едуард Рєзнік.
Коментарі 0