Беленюк привітав Ломаченка з перемогою: «Вітаю всю Україну»
Беленюк – про Париж-2024: «Звичайно, загадувати – це у спорті історія не дуже хороша»
Титулований борець вірить у успіх українських спортсменів у Парижі
11 липня 14:25
![Жан Беленюк Беленюк – про Париж-2024: «Звичайно, загадувати – це у спорті історія не дуже хороша»](/upload/resize_cache/iblock/906/916_537_2/9060641f18489435df91e0bb134792f2.jpg.webp)
Жан Беленюк / Фото - Yahoo
Олімпійський чемпіон Токіо-2020 з греко-римської боротьби та народний депутат Жан Беленюк поділився очікуваннями від свого старту та виступу всієї української команди на Олімпійських іграх у Парижі.Який зараз у вас настрій перед Олімпіадою? Чи є якийсь особливий настрій? Тим більше, ви їдете у такому особливому статусі – олімпійського чемпіона. Чи є намір та план захищати це звання?
«Звичайно, якщо їхати на ці змагання, потрібно робити максимум своїх можливостей. Тому сподіваюся, що все складеться якнайкраще. Звичайно, загадувати – це у спорті історія не дуже гарна. Спортсмени зазвичай такого не роблять. Тому сподіватимемося. Ми виконуємо всю потрібну роботу з тренером, командою. Сподіваємось, що все буде добре.
Пам'ятаєте, в яких умовах я був минулого разу, коли я мав вивих плеча? Зараз, тьху-тьху-тьху, хоча б травм немає, але спорт – це така історія. Тим більше, з часом все важче і важче тримати конкуренцію. Нові покоління підростають, піддавлюють зі свого боку – і це нормально, це реалії спорту, незважаючи на прізвища людей, які в той чи інший період досягали високих результатів.
Щодо підготовки. Хочу сказати, що, звичайно, трагічні новини, трагічні терористичні акти з боку росії не можуть не забрати певний ресурс, певна увага всіх у нашій країні –, зокрема й атлетів.
Я впевнений, що ті, хто перебувають за кордоном, ще важче переживають все, що відбувається всередині країни, тому що, мені здається, вони психологічно відчувають певний... По-перше хочуть додому, по-друге, відчувають, що вони десь далеко і не можуть повноцінно поділити той біль, ті страждання, які зазнає наша країна зараз.
І дивлячись на ту кількість людей, які приєдналися до допомоги Охматдиту, донатилі, передавали різноманітні засоби забезпечення, воду, їжу, все потрібне. Багато бізнесменів, я бачив, перерахували гроші на відновлення цієї установи.
Тому ці моменти гуртують, з одного боку, а з іншого – вони справді максимально трагічні і, звичайно, викликають злість та бажання помсти, якщо чесно. Але в будь-якому разі, я думаю, що наші олімпійці сублімуватимуть усю цю негативну енергію у свої результати на Олімпійських іграх».
Раніше МОК не допустив до олімпійського турніру найсильнішого російського борця абдулрашида садулаєва.
Коментарі 0