Черкасова: «Кар'єру офіційно не завершила, взяла паузу на роздуми»
Черкасова: «Все ще чекаю квартиру від мера Львова»
Титулованная українка - про життя після Ігор в Токіо
15 листопада 2021р. 11:59
![Алла Черкасова Черкасова: «Все ще чекаю квартиру від мера Львова»](/upload/resize_cache/iblock/bb4/916_537_2/bb4da4ad6acc40446d16c8a41494fb58.jpeg.webp)
Алла Черкасова / Фото - Facebook
Чемпіонка світу-2018, а також бронзовий призер Токіо-2020 по жіночій боротьбі Алла Черкасова розповіла, як змінилося життя після Ігор.Як змінилося життя після Олімпіади?
«Відразу після медалі було багато інтерв'ю, зйомок. Зараз все заспокоїлося, увагу стихло. Тепер я повністю задоволена життям, задоволена тим, що віддала стільки років боротьбі. Якщо раніше були сумніви, чи правильний я шлях вибрала, то зараз все окупилося сторицею. Можу тепер вільно пропагувати людям спорт. Це те, заради чого варто жити. Такі емоції ні з чим не можна порівняти. І головне, тепер я відчуваю себе впевненим по життю людиною ».
Квартиру, яку обіцяв мер Львова Андрій Садовій, отримали?
«Поки немає. Чекаємо. Сподіваюся, він виконає свою обіцянку. Я народилася у Львові і до останнього представляла своє рідне місто ».
Зараз де живете?
«У Боярке, під Києвом».
Також Черкасова висловилася з приводу завершення спортивної кар'єри.