Зараз 4
Вчора 16
Сьогодні 15

Хоцяновскій приніс в скарбничку збірної України на чемпіонаті Європи ще одну медаль

У Варшаві підійшли до кінця сутички « вільників »
22 квітня 2021р. 00:12
Олександр Хоцяновський / фото - UWW

На чемпіонаті Європи з боротьби, який проходить у Варшаві, Польща, український борець Олександр Хоцяновський завоював ще 1 бронзову медаль.

У бронзовому фіналі ваговій категорії до 125 кілограм українець всуху переміг угорця Даніеля Лігеті 5: 0.

Медаль Хоцяновского стала 4-й для України в змаганнях « вільників », за підсумками яких українці стали другими в медальному заліку, пропустивши вперед тільки росіян. Далі відбудуться сутички жінок і борців греко-римського стилю.

раніше срібним призером чемпіонату Європи став Андрій Джелеп, Ігор Нікіфорук виграв бронзову медаль, а першу медаль приніс Каміль Керімов.