Насибов розповів, що не дозволило йому стати олімпійським чемпіоном
Призер Олімпіади-2020 Коляденко подарувала квартиру своєму тренеру
Живплощадь в Ірпені дісталася спортсменці від муніципальних властей
25 серпня 2021р. 09:47
![Ірина Коляденко з тренером Призер Олімпіади-2020 Коляденко подарувала квартиру своєму тренеру](/upload/resize_cache/iblock/dd5/916_537_2/dd5b9f6a61bd9e0c24c5ce85fb36f82a.jpg.webp)
Ірина Коляденко з тренером / фото - Ukrwrestling
Бронзовий призер Олімпійських ігор в Токіо Ірина Коляденко отримала квартиру в Ірпені від губернатора Київської області Василя Володіна.
Незважаючи на те, що у спортсменки немає власної житлоплощі, квартиру вона вирішила подарувати своєму тренеру Володимиру Яременко. Свій вчинок борець пояснила в Instagram.
« Вчора відбулася ще одне дуже важливе, і таке потрібна подія в моєму житті. Губернатор Київської області Володін Василь Геннадійович, вручив мені ключі, вже від моєї квартири, в моєму місті Ірпень. Що це означає для мене? Ну, щоб Ви розуміли, у мене навіть своєї кімнати ніколи не було! Так склалася моя життя. Своє власне житло – це дійсно була моя мрія, не менше бажана, ніж олімпійська медаль. І ось сьогодні я тримаю, право власності на однокімнатну квартиру на 41 м. Кв. І вже завтра я могла почати ремонтні роботи. Але .... але за всіма моїми перемогами, варто ще одна людина. Це мій тренер, з яким я працюю протягом восьми років, який мене не тільки тренує, але і завжди був поруч протягом усього часу. Так, було нелегко. Ну, щоб ви розуміли, був такий час, що він мені купував одяг. Його маленька дочка Тетяна і його дружина не бачать його місяцями, тому що він постійно зі мною на зборах. Знаходив кошти, щоб підтримати мене в першу чергу. Не маючи свого власного житла! Я дуже ціную весь внесок свого тренера в мене. Я розумію, на які жертви він йшов заради цієї перемоги. І хоча в нашій країні, на жаль, тренерів залишають без уваги, але я все ж хочу сказати своєму тренеру СПАСИБО!!! І віддати подаровану мені квартиру заслуженому тренеру України Володимиру Васильовичу Яременко. Ви її заслужили !!! А я продовжую мріяти і працювати над втіленням своєї мрії. А Ви мені як завжди допоможете ».
Нагадаємо, інший призер Олімпіади не отримав квартиру, потіму що на засідання не прийшло достатню кількість депутатів.
Коментарі 2