Вчора 2
Сьогодні 2

Українські вільники демонструють вищий пілотаж на килимах Скоп'є. Аруша Арушанян – чемпіон Європи U-23

Бабин став володарем бронзової медалі
18 травня 2021р. 20:55
Ерік Арушанян / Фото - UWW
У Скоп'є ( Північна Македонія ) проходить чемпіонат Європи зі спортивної боротьби ( вільна, жіноча, греко-римська ).

Першими змагання почали борці вільного стилю.

У другій змагальний день скарбничка збірної України поповнилася двома медалями.

Чемпіоном Європи у ваговій категорії до 65 кг став Ерік Арушанян, Який у фінальній сутичці виграв у росіянина Абдулмажіда Кудієва з рахунком 13:10.

Бронзову нагороду у вазі до 79 кг завоював Валентин Бабій. Українець в малому фіналі чисто технічно розібрав італійця Сальваторе Діану ( 11: 1 ).

19 травня останній день виступів вільників на континентальній першості в Скоп'є.

Нагадаємо, збірна України з вільної боротьби на Іграх в Токіо-2020 буде представлена спортсменами в трьох вагових категоріях з шести.

Всього в спортивній боротьбі Україна завоювала 10 олімпійських ліцензій.