Вчора 0
Сьогодні 0

Жіноча збірна України виграла загальнокомандний залік ЧЄ U-20, завоювавши рекордну кількість медалей

Наші дівчата нікому не залишили шансів на турнірі в Іспанії
01 липня 2023р. 07:21
Жіноча збірна України U-20 / Фото - Facebook
У Сантьяго де Компостело (Іспанія) проходить чемпіонат Європи зі спортивної боротьби серед спортсменів до 20 років.

Свої виступи на турнірі завершили представниці жіночого стилю.

Збірна України завоювала 8 медалей в 10 вагових категоріях. Володарями золотих нагород стали Ірина Бондар, Марія Єфремова, Аліна Філіпович, Манола Скобельская, Вікторія Слободенюк та Ірина Заблоцька.

Бронзовими призерка стали Юлія Плахнюк та Марія Зенкіна.

Таким чином, українська збірна посіла перше місце в загальнокомандному заліку чемпіонату Європи U-20.

Раніше збірна України з греко-римської боротьби U-20 увійшла в топ-5 загальнокомандного заліку.