Сейчас 5
Вчера 19
Сегодня 16
Завтра 4
Развернуть Свернуть

Веб-конференция Дмитрия Гайструка

Генеральний директор клуба «Украинские Атаманы» ответил на вопросы болельщиков

Команда Всемирной Серии Бокса «Украинские Атаманы» закончила сезон 2016 в четвертьфинале, уступив «Британским Львиным Сердцам» в обоих поединках, проведенных в Лондоне. Сейчас украинские боксеры, среди них и участники «Атаманов» пытаются пробиться на Олимпийские Игры-2016 в Рио – пока у Украины нет ни одной лицензии на главные соревнования четырехлетия в аматорском боксе.

3 мая, в среду, гостем студии XSPORT.ua станет генеральний директор клуба «Украинские Атаманы» Дмитрий Гайструк.

Прямая трансляция веб-конференции будет доступна в плеере ниже. Начало веб-конференции – в среду, 4 мая, в 15:00

Вопросы Дмитрию оставляйте в комментариях к этой новости. Сервис комментариев на портале XSPORT.ua доступен без регистрации.

Источник: XSPORT
Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 24

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.
Страницы:   1    2    3   
3 мая 2016г. 12:24
 я вот думаю, що путівки на ои можуть взяти такі боксери легко як: Замотаев, Фатіч, Славінський, Матвійчук, Богачук, Митрофанов, хижняк, Манукян. Їм під сили поїхати на Олімпіаду, пропустив я лише категорії 60 Тимур Беляк і +91. На жаль в важкому дивізіоні у нас немає сильних боксерів, тобто вони є, але по зрівнянню з іншими то не показують себе класно. Надіюсь що путівки будуть. Бо не хочеться не дивитись олімпійський бокс
3 мая 2016г. 12:16
Таке питання: чи є смисл брати ліцензії і їхати на Олімпіаду? Якщо вони там скоріше всього програють в перших колах. Чому? Тому що якщо вони не можуть виграти на теперішніх кваліфікофаних турнірах де вже відібрались сильні боксери і не поїхали туди, а хлопці програють, то що можна говорити про олімпіаду?
30 апреля 2016г. 10:46
Всем привет, хочу спросить почему на 1/4 ви виставили дебютантів, а могли б май по опитніших боксерів і, що було з ними в першому дні. Всі просто йшли і били і тупо навалювались на британців. Ви ж розумієте, що лише через вони і програли.  
30 апреля 2016г. 10:00
Добрий день. Ви керуєте командою "Отаманів", але ви знаєте положення справ в українському боксі загалом. Очевидно що провальним можна вважати не тільки цей сезон але і весь олімпійський цикл (4 роки) від Лондона до Ріо де Жанейро. Навіть за самими оптимістичними прогнозами нам нічого доброго не світить на Олімпіаді. В чому причина і хто візьме на себе відповідальність за цей негативний результат. Прошу не називати одною з причин недостатність фінансування з боку держави, так як грошей зараз не вистачає ні на що і всі в однакових умовах. Дивлячись поєдинки з нашими боксерами і те з яким результатом вони закінчуються в боях де первага наших очевидна навіть не спеціалістам,складається враження що ми зайві на цьому святі. Адже ще не так давно до нас відносились з повагою. Що трапилось за такий короткий проміжок часу, що до нас таке відверто негативне стаслення?
30 апреля 2016г. 08:50
Судя по тому как сливают наших боксеров на всех соревнованиях под эгидой АИБА,меня интересует вопрос,сколько денег вы должны АИБА????
29 апреля 2016г. 19:05
Дмитрий Украинские Отаманы в целях популяризации бокса посещает детские дома. Мы хотели бы что бы Вы посетили и наш интернат. Ребята очень любят бокс. Наш телефон 0969835080. С нетерпением ждем.
29 апреля 2016г. 12:43
Дмитрий, здравствуйте. Продолжительное время мнется тема относительно участия профессионалов в Олимпийских играх. Какое Ваше мнение по этому поводу?  
28 апреля 2016г. 11:39
Дмитрий, в поединках в текущего сезона ВСБ "Атаманы" выглядели тактически слабыми. В 1/4 британцы не просто обыграли наших ребят, они показали свое тактическое превосходство. Может поменять тренерский состав? Или проблема не в тренерском штабе, а в самих боксерах?
28 апреля 2016г. 11:35
Создалось впечатление, что у атаманов проблемы в 49 кг и полутяжах. Почему возникли проблемы в этих весовых категориях и можно ли их усилить легионерами?
28 апреля 2016г. 11:31
Якщо команда буде брати участь в наступному сезоні WSB, то реально буде домовитися про участь зірок збірної Манукяна, Митрофанова, Буценко?
Дуже яскраво вигравав свої поєдинки у ВСБ Сергій Богачук. Але здається, що хлопець заточений під профі. Чи зможе він успішно виступати у любительському боксі, чи йому краще після "отаманів" переходити у профі?

Страницы: 1  2  3  

Букмекер месяца