Президент МОК: «Національна символіка країн-терористів не повинна демонструватися на спортивних заходах»

Томас Бах – про відсторонення рашистів та білорусів від міжнародних турнірів
Томас Бах / Фото - insidethegames.biz
Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах підтримав продовження санкцій проти рашистських та білоруських спортсменів.

Відзначимо, що Бах не зміг бути присутнім на форумі Глобальної асоціації міжнародних спортивних федерацій через зараження коронавірусом, проте його мова прочитав віце-президент МОК Нг Сер Міанг. Цитує заяву Inside the Games.

«Санкції проти російського та білоруського урядів повинні і залишатимуться непохитними. Рекомендації про те, що ви, Міжнародні федерації, не повинні визнавати спортивні змагання в росії та білорусы і що жодна національна символіка цих країн не повинна демонструватися на будь-яких спортивних заходах, повинні залишитися в дії».


«Тому ми повинні вводити санкції проти тих, хто винен в розв'язанні війни, російського і білоруського урядів. Ви все з перших вуст знаєте, як важко замкнути це коло тими захисними заходами, які нам довелося прийняти. Ось чому ми повинні продовжувати досліджувати способи подолання нашої дилеми за допомогою цих захисних заходів для спортсменів. Ми можемо зробити це надійним способом, якщо ми, Олімпійський рух, самі залишимося єдиними. Ми можемо зробити це тільки якщо ви, Міжнародні федерації, будете дотримуватися наші рекомендовані санкції і захисні заходи».


Нагадаємо, що напередодні Бах виступив на саміті G-20, де закликав зняти санкції з російського спорту і допустити до змагань атлетів, які представляють країну-терориста.
Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Olympics