«Прометей» звернувся до Гутцайта, щоб той посприяв вирішенню конфлікту з ФБУ

Володимир Дубинський хоче, щоб клуб брав участь в новому сезоні Суперліги
«Прометей» / Фото - prometeybc.com
Президент «Прометея» Володимир Дубинський повідомив, що чинний чемпіон Суперліги звернувся за допомогою до Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта з приводу конфлікту клубу з ФБУ.

«20 вересня, паралельно з відкритим листом уболівальникам, ми написали лист міністру спорту Вадиму Гутцайту про те, що було прийнято ось таке рішення виконкому ФБУ, що більш ніж в 100 разів, ніж іншим, визначено внесок клубу «Прометей», що ми віримо, що ми одні з флагманів українського баскетболу останніх двох-трьох років, що ми хочемо грати в чемпіонаті України, що у нас зібрана команда, забезпечені всі умови, харчування, знято житло, тренувальний процес – і просимо нам посприяти в цьому».


«Ми не розуміємо, як міністерство спорту може вплинути, але це останній крик надії – будь ласка, включіться в цю ситуацію. Пояснили нашу позицію, розповіли, що ми сьогодні підтримуємо три збірні (дві молодіжні та жіночу національну – прим. авт.) в волейболі, бачимо результати, фінансуємо ці всі процеси, і попросили принцип рівності донести до Бродського якимось інформаційним шляхом».


«Напевно у міністерства є якісь взаємини з федерацією, якісь договори або ще щось. Ми звернулися в міністерство тому, що більше нікуди. До суду йти – нерозумно, тому звернулися до міністра спорту з проханням якось допомогти врегулювати цю ситуацію, де, ще раз кажу, принцип рівності всіх клубів, особливо, в цей воєнний час, коли нам всім важко, повинен бути дотриманий».


Нагадаємо, ФБУ затвердила внесок в розмірі 4,5 млн гривень для клубу, який виступає в євротурнірі не під егідою FIBA. У новому сезоні «Прометей» зіграє в Єврокубку – турнірі, який курирує EuroLeague Basketball.

З цієї причини «Прометей» вирішив знятися з нового сезону української Суперліги.
Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Баскетбол