Портер: «Кроуфорд один з небагатьох в боксі, кому подобається в рингу»

Американець відзначив позитивне якість співвітчизника
Шон Портер / фото - boxingscene.com

Дворазовий чемпіон напівсередньої ваги (до 66.7 кг), американець Шон Портер (31-3-1, 17 KO), продовжуючи міркувати про свій майбутній мегафайте із зоряним співвітчизником Теренсом Кроуфордом (37-0-0, 28 KO), в інтерв'ю The Porter Way Podcast зазначив одне позитивне якість, що об'єднує їх з суперником.

«Це питання зрілості. Я не завжди був таким, хоча мої справи завжди говорили за мене, але з роками ти починаєш говорити не так, як хочеться натовпі. Це сталося і зі мною.

Розуміння себе і розуміння того, що люди приймають мене, заспокоює. Це відмінна якість - не паритися про те, що про тебе подумають. І воно дозволяє тобі насолоджуватися процесом від початку до кінця.

І я поважаю Теренса за це. Я стежу за ним вже дуже давно, і він один з небагатьох хлопців, який дійсно отримує задоволення від рингу. Йому по-справжньому подобається боротися ».

Шон Портер вважає, що він, як і його суперник і співвітчизник Теренс Кроуфорд , провів досить успішну кар'єру, Щоб претендувати на потрапляння в Міжнародний «Зал слави» боксу.

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Бокс