«Це був мій вибір. Я міг просто піти ». Батько Ф'юрі видавив людині очей і тепер не може відвідувати бої сина

Зокрема, його не буде на третьому поєдинку з Деонтеєм Уайлдером
Джон (ліворуч) і Тайсон Ф'юрі / фото - fightsports.tv

Джон Ф'юрі, Батько чемпіона суперважкої ваги за версією WBC Тайсона Ф'юрі (30-0-1, 21 КО), не зможе бути присутнім на поєдинку свого сина з американцем с Деонтеєм Уайлдером (42-1-1, 41 КО).

У 2010 році британець в бійці видавив людині очей. За це отримав 11 років тюремного ув'язнення, які пізніше скоротили до 4. Але зараз через те інциденту Джону відмовляють в отриманні візи в США.

Коли ЗЗ-річний Тайсон знищив Уайлдера в лютому 2020 року, то першим ділом подзвонив батькові - щоб відсвяткувати і отримати його схвалення. Джон Ф'юрі не може бути присутнім і на третьому поєдинку сина з американцем і ось що з цього приводу він сказав The Sun:

«Це моя особиста справа, це був мій власний вибір, я міг піти, але замість цього я вирішив порушити правила. Я плачу за це і буду продовжувати платити за це, але це залежить від мене.

Я проповідую всім своїм синам, як вести себе, і я не практикував це в той день. Я дозволив своєму гніву і гордості встати на шляху того, хто я є, і зробив найбільшу помилку.

Але я все ще живий, навколо мене прекрасні люди, і я можу дивитися бій по телевізору. Так хто я такий, щоб скаржитися, що я не біля рингу?»

Джон Ф'юрі поділився очікуваннями від майбутнього поєдинку Тайсона Ф'юрі з Деонтеєм Уайлдером.

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Бокс