Турецький боксер: «Наразі увесь спорт зупинений. І не зрозуміло, наскільки часу»

Промоутерська компанія Сердара Авчі планує 18 березня провести великий вечір боксу у Стамбулі
Сердар Авчі / фото - Instagram

Чемпіон WBC International Silver у крузевейті Сердар Авчі (14-0, 13 КО) ексклюзивно для XSPORT розповів про те, як спорт в країні переживає страшний землетрус, який стався 6 лютого.

«Вже була опублікована офіційна заява від Міністерства спорту про те, що всі турніри на паузі. Як ви знаєте, через землетрус загинули, на жаль, і деякі спортсмени, зокрема чемпіон світу з боротьби, також під завалами знаходиться гравець збірної Туреччини з гандболу, декілька відомих футболістів. Тому поки увесь спорт у нас зупинений, і невідомо наскільки часу.

Цей момент, звичайно, спричиняє проблеми організаторам змагань, адже, наприклад, у моєї промоутерської компанії Serdar Avci Promotions спільно з Федерацією боксу Туреччини планується великий вечір боксу 18 березня у Стамбулі. В головному його бою наш боксер Серен Четін (10-0, 7 КО) буде боксувати за елімінаторний титул WBC. У нас вже йдуть приготування до цього шоу, але тепер немає розуміння, чи воно відбудеться в нинішні терміни. Можливо, доведеться перенести».

Велике інтерв’ю Авчі з цього приводу читайте тут.


Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Бокс