Турецький чемпіон WBC: «Сталась велика трагедія для всієї Туреччини, але ми дуже згуртувались»

Сердар Авчі поки не розуміє, на який термін в країні зупинили спортивні змагання
Турецький чемпіон WBC: «Сталась велика трагедія для всієї Туреччини, але ми дуже згуртувались»
Сердар Авчі / фото - Instagram боксера

Володар титулу WBC International Silver у крузевейті Сердар Авчі (14-0, 13 КО) ексклюзивно для XSPORT розповів про те, як Туреччина переживає наслідки страшного землетрусу, який стався рано вранці 6 лютого поблизу міста Газіантеп, а потім повторився у провінції Кахраманмараш.

Нагадаємо, землетрус з епіцентром у поблизу Газіантепа мав магнітуду у 7,7 балів, а у провінції Кахраманмараш – 7,5 бала. Станом на вечір 6 лютого кількість жертв у Туреччині вже склала 1500 осіб (ця кількість постійно збільшується – ред.), також понад 300 людей загинули у прикордонних містах Сирії.

фото - CNN
фото - CNN
Сердар, як ви дізнались про те, що сталось?

Ми прокинулись зранку, і про землетрус вже розповідали у новинах. Я відразу цього не усвідомив, проте коли повернувся з тренування, то остаточно зрозумів, що сталось. Ми почали дізнаватись серед боксерів, чи з усіма все добре, і виявилось, що в деяких наших бійців з залу там загинули родичі. Це велика трагедія для всієї Туреччини, на жаль, дуже багато загиблих.

Я живу у Стамбулі, тут поки все добре. Але загалом це страшна трагедія.

Що наразі робить влада Туреччини? Про що говорять офіційні особи?

Туреччина дуже згуртувалась зараз. Ми всі один одному допомагаємо. Вже створилось багато волонтерських структур, які відправляють необхідні речі, медикаменти та їжу в той регіон. Ми з нашого клубу також вранці вже дві машини відправили. Ми справді відчуваємо як усі прагнуть допомогти.

фото - CNN
фото - CNN
Всі спортивні змагання у Туреччині через цю трагедію перенесені на невизначений термін…

Так. Сьогодні була опублікована офіційна заява від Міністерства спорту про те, що всі турніри на паузі. Як ви знаєте, через землетрус загинули, на жаль, і деякі спортсмени, зокрема чемпіон світу з боротьби, також під завалами знаходиться гравець збірної Туреччини з гандболу, декілька відомих футболістів. Тому поки увесь спорт у нас зупинений, і невідомо наскільки часу.

Цей момент, звичайно, спричиняє проблеми організаторам змагань, адже, наприклад, у моєї промоутерської компанії Serdar Avci Promotions спільно з Федерацією боксу Туреччини планується великий вечір боксу 18 березня у Стамбулі. В головному його бою наш боксер Серен Четін (10-0, 7 КО) буде боксувати за елімінаторний титул WBC. У нас вже йдуть приготування до цього шоу, але тепер немає розуміння, чи воно відбудеться в нинішні терміни. Можливо, доведеться перенести.

Як звичайні турки реагують на цю трагедію?

Для нас усіх це дуже важко. Ми всі намагаємось як можемо допомагати один одному. В соціальних мережах вже створені дуже багато публікацій з необхідною для постраждалих інформацією. До речі, в Стамбулі сьогодні був великий затор через те, що люди звозили свої речі в центр, з якого потім ці речі будуть відправляти людям в регіон, який найбільше постраждав.

фото - CNN
фото - CNN
Нагадаємо, в грудні Сердар Авчі давав велике інтерв’ю нашому сайту, в якому розповів про те, що вважає Донецьк своїм другим домом.

Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: