Уорд пояснив, як Джошуа може перемогти Усика в реванші

Американець вірить, що AJ здатний здолати українця
Фото: boxingscene.com

Колишній чемпіон світу Андре Уорд в інтерв'ю YouTube-каналу Behind The Gloves заявив, що британець Ентоні Джошуа (24-2, 22 KO) здатний здолати українця Олександра Усика (19-0, 13 KO) в реванші.

«Я думаю, що Джошуа може перемогти Усика в реванші, але йому потрібно дещо змінити. Ентоні показав, що вміє вносити корективи, як це було у випадку з Енді Руїсом. Тому я не думаю, що ми можемо скидати його з рахунків. Я знаю, що люди перестали з ним рахуватися, але в боксі все так і відбувається. Люди першими кажуть: «Так, він той самий хлопець», а потім першими біжать з корабля, якщо трапляється щось погане.

Джошуа може внести необхідні правки. Я днями сперечався з однією людиною, який сказав, що у Джошуа немає мужності. Я відповів йому: «Брат, ти не доб'єшся того, чого він домігся в любителях і профі, якщо у тебе немає мужності». Він просто не знав, що робити. Ви бачили, що Джошуа думав: «Як зупинити цього більш дрібного хлопця, щоб він мене не бив?»Ентоні просто не знав.

Загалом, йому треба надати план необхідних дій. Потрібно бути більшим бійцем, підходити з джебом, не вплутуватися в боксерське протистояння, не намагатися бути милим. Нав'яжи свою волю і прибери цього хлопця звідти. Якщо він зробить це, то, думаю, переможе ».

Ентоні Джошуа упевнений, що візьме реванш у Олександра Усика.


Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Бокс