Венгер пояснив, для чого проводити ЧС кожні 2 роки

У проекту є багато противників
Арсен Венгер / Фото: Twitter

Глава відділу FIFA по глобальному розвитку футболу Арсен Венгер пояснив, для чого потрібно проводити чемпіонат світу кожні два роки. Його слова призводить Get French Football News.

«ЧМ кожні два роки - частина пропонованої мною реформи міжнародного календаря. Я пропоную скоротити число відбіркових матчів, переформувати розклад і таким чином створити вікно для міжнародного турніру після закінчення сезону. Це дозволить розділити турніри клубів і збірних. Зараз, наприклад, пауза на матчі збірних, і частина південноамериканських футболістів не зможуть зіграти за ПСЖ на вихідних. Це, на мій погляд, нелогічно.

Я з усіма проконсультувався і всім задав два питання. Перше - ви хочете, щоб все залишилося як є? 100 відсотків осіб відповіли, що немає. Друге - у вас є ідеї, як реорганізувати міжнародний календар? Я відкритий для будь-яких ідей. 80-90% людей сподобалася ідея реорганізації відбіркових циклів, їх скорочення, що дозволить провести міжнародний турнір.

Відносно проведення ЧС кожні два роки реакція була більш стримана, тому що тут свою роль відіграють емоції. Ми звикли до 4-річного циклу ЧС, він здається природним. Але якщо звернутися до історії, то не зовсім він і природний. Я відкритий для пропозицій і критики. Це не моя особиста боротьба. Я лише прошу тих, хто критикує, запропонувати щось краще. Однак не намагайтеся принизити мою компетентність. Я хочу, щоб люди критикували мій проект і пояснювали, чому вони це роблять »

Нагадаємо, колишній президент FIFA Зепп Блаттер розкритикував ідею проведення ЧС кожні 2 роки.

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Футбол