Яремчук: «Чесно, не планували забити швидкий м'яч в матчі з Фінляндією»

Україна відкрила рахунок вже на 4-й хвилині
Роман Яремчук / Фото: УАФ

Форвард збірної України Роман Яремчук в ефірі телеканалу «Футбол 1» прокоментував перемогу над Фінляндією (2: 1) В матчі відбору на ЧС-2022.

- Сьогодні найголовнішим були 3 очка - для нас, для нашої країни. Давно не вигравали, думаю, це був вирішальний матч. Важливо привезти 3 очка, тому їдемо з хорошим настроєм у Львів.

Пресинг фінів? Думаю, для нас це було краще, ми були дуже добре готові до контратак - добре це робили в 1-му таймі.

Десь ми це відпрацьовували на тренуваннях - віддавали ініціативу супернику. Було багато вільних зон, наш план спрацював. Всі задоволені.

- Чи був в плані швидкий гол?

- Чесно, не було. Було те, що ми з перших хвилин будемо високо пресингувати. Дуже поважаємо Фінляндію, але це не Франція, що не Іспанія, не Нідерланди.

Як видно, почали активно, розіграли комбінацію, і Ярмоленко забив в самий відповідний момент, коли потрібно було забити з правого. Але не так важливо, як ти забиваєш, головне - приносити результат команді, тим більше сьогодні.

Після пропущеного голи було складно, в голові прослизнула думка, що буде важко їх розкрити, але дуже добре, що ми знайшли момент і реалізували його. Це було дуже важливо.

- Наскільки були важливі заміни?

- Думаю, дуже важливо. У нас є велика група хороших футболістів, яким потрібно довіряти. Вони багато тренуються, приїжджають з хорошим настроєм - все заслуговують грати.

- Це була тактична перемога Петракова?

- Важко сказати. Це була перемога команди. Ми виклалися на повну, як і штаб. Ми приїхали з повною віддачею. Приїжджати в збірну - дуже велика відповідальність для футболістів, тому що всі розуміють, яка зараз у нас ситуація.

Для мене це завжди позитивні емоції і відповідальність.

- Наступний матч у Львові. Ви приїжджаєте додому.

- Сподіваюся, що дозволять повний стадіон - це буде фантастика. Таких стадіонів, як «Арена Львів», дуже мало, я на багатьох грав. Така атмосфера, як там... Нам дуже буде потрібна там поддержка.


Чому не варто переоцінювати перемогу України над Фінляндією.

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Футбол