Джокович прокоментував перемогу у півфіналі US Open

Ноле радий, що виграв матч у трьох сетах
Фото: USTA

Новак Джокович прокоментував прохід у фінал US Open-2023:

Здорово, що вдалося виграти в трьох сетах. Я вважав, що все складається дуже добре і на мою користь: 2-0 по сетах і 4:2 у третьому. Потім ситуація почала змінюватися. У нього був сетбол. Я подавав на матч і втратив брейк. Можливо, трохи збився з ритму. Загалом, дуже близька кінцівка матчу, в яку включилася публіка. Звичайно, було нелегко завершити цей матч, але я дуже радий, що мені вдалося це зробити в трьох сетах. Не хотілося доводити матч до четвертої партії, це точно.

Звичайно, я знав, що він має величезну силу. У нього приголомшлива подача, він такий динамічний і дуже непередбачувано діє. Я просто повинен був зберігати душевну рівновагу, спокій, зосередитися на плані гри і на тому, що мені потрібно робити, і намагатися впевнено діяти на задній лінії, що я і робив протягом більшої частини матчу, змушуючи його вести гру, доставляючи йому незручності.

Загалом турнір поки проходить чудово. Більшість матчів я зіграв у трьох сетах, за винятком одного, в якому мені довелося повертатися після втрати двох перших партій. В іншому, починаючи з першого кола Masters в Цинциннаті я граю дуже, дуже добре. Я дуже задоволений своїм тенісом і тим, як почуваюся на корті. Тепер попереду головний виклик – боротьба за черговий титул Grand Slam.

Нагадаємо, що Ноле зіграє з даніїлом мєдвєдєвим.

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Теннис