матч-центр
Вчера 112 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 112 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Рено побив рекорд, але закінчив сезон!

Порівнювати стрибок Лавіллені на 6-16 зі стрибком 6-15 Сергія Бубки зовсім недоречно.

Усім привіт!

Це було сильно. Тепер кожна секунда цього розбігу, цього стрибка і цієї радості стоїть перед очима.

Порівнювати зі стрибком 6-15 Сергія Бубки - зовсім недоречно. До того рекорду - 1993 року були всі готові. Звичайно, так само кинулися вітати, знімати ці миті допотопними камерами і фотоапаратами, але того стрибка чекали.

Порівняти варто із тим, що відбувся 13 липня 1985-го - 6 метрів. Кругла цифра, у яку не вірили. Зараз не вірили у 6-16. Мовляв, хай собі пробує, багато хто вже пробував

Сам Рено теж не чекав і не вірив. Це точно. Видно з його реакції. Мабуть, в цьому і талант - не вірити, розуміти, що неможливо, але стрибати і зробити неможливе можливим.

'xsport:main.video.player' is not a component

А от що було далі - теж де в чому свідчить про характер нашого-ненашого суперстар. Рено трохи загрався. На висоті 6-16 і після неї він вихлюпнув себе всього, вихлюпнув емоційно. Обійми, радощі, спілкування - драйв перевалив через край. Якщо пам'ятаєте з нашої трансляції, деякі чиновники IAAF, не розібравшись в ситуації, уже вийшли нагороджувати Рено і так чинно-благородно стали біля доріжки. Там уже не було атмосфери битви. Там була la festa.

6-21 - навіть якщо технічно і фізично він міг взяти висоту, це був перебір, не варто було того робити.

Рено не впорався з жердиною, його відпружинило назад і кинуло на підлогу. І він дуже сильно вдарив ступню. Після нагородження, ще помучивши інтерв'ю, француза повезли в лікарню. Всі гості і спортсмени після закінчення турніру повернулися в готель на традиційне afterparty. Всі чекали Рено. Ще дві знімальні групи чекали його на інтерв'ю.

'xsport:main.video.player' is not a component

Рено повернувся з лікарні після 11 вечора. На милицях, бинт на ступні - рудий від крові. За словами лікаря турніру, який супроводжував рекордсмена, на ступні у Рено - сильна і глибока рвана зигзагоподібна рана. Глибина - сім сантиметрів!!! На щастя, кістку не пошкодив, і сухожилля теж. Але зашивали довго. І головне - на відновлення піде приблизно два місяці. Це означає, що зимовий сезон для Рено вже точно закінчений, і на чемпіонат світу в Сопот він не поїде. Такою от виявилася ціна рекорду. За великим рахунком, могло бути і гірше.

Після операції Лавілені з вірним молодшим братом повернулися в готель, і після інтерв'ю Рено ще навіть трохи спустився вниз і трохи погоцав на на одній нозі і на милицях з уже веселими гостями і учасниками турніру.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
Loading...
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров