Вчера 8 7
Сейчас 0 0
Сегодня 29 20
Завтра 35 22
свернуть
развернуть
Вчера 8 7
Сейчас 0 0
Сегодня 29 20
Завтра 35 22
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

За добу до старту

Враження від Сочі – дивовижні. Я був на багатьох Олімпійських Іграх, але подібного ніде ніколи не бачив в сенсі компактності і зручності пересування і проживання. Попередні Олімпіади – просто не порівняти

Усім доброго дня!

Пишу коротко, бо як завжди перед початком Олімпіади, часу мало, і голова зайнята поточними справами. Враження від Сочі – дивовижні. Я був на багатьох Олімпійських Іграх, але подібного ніде ніколи не бачив в сенсі компактності і зручності пересування і проживання. Попередні Олімпіади – просто не порівняти. Особливо вражають умови проживання – як сказав президент нашої Федерації, просто п’ятизірковий готель. Це про той, в якому мешкають спортсмени. Тренерів і сервіс групи розселили у великих котеджах, які за рівнем нічим тим п’яти зіркам не поступаються.

Щодо форми спортсменів – все покажуть гонки. Слова, може, банальні, але завжди актуальні. На сьогодні всі спортсмени збірної у нормі, незважаючи на нещодавні захворювання. Всі знаємо, що безслідно хвороби не зникають, але здається, що всіх вдалося відновити. Тому сподіваємося, що все буде гаразд.

Ви вже знаєте склад команди на чоловічий спринт, ще до офіційного оголошення. Прокоментувати можу так – три кандидатури (Дериземля, Семенов, Прима) були поза сумнівами. Четвертого обирали між Дмитро Підручним та Сергієм Седнєвим. Міркування такі – Дмитро за ідеального розкладу, тобто при чистій стрільбі і в спринті, і в персьюті має менше шансів відіграти ногами, ніж Сергій. Тому для Дмитра ми визначили індивідуальну гонку.

Ну і останнє – прогноз погоди на найближчі дні, який у нас є, не дуже сприятливий. Вже з 10 числа очікується сніг, тому можливо, доведеться гратися зі стартовими групами. Додаткова складність, але вона – для всіх складність.

XSPORT

Коротко – все. Залишається тільки чекати старту Олімпіади!

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.