матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Процес пішов

Вісім національних збірних команд продовжують готуватися до матчів 1/4 фіналу, які відбудуться сьогодні. Власне стадія топ-8 почне перетворюватися на топ-4 починаючи з 16:00.

Вісім національних збірних команд продовжують готуватися до матчів 1/4 фіналу, які відбудуться сьогодні. Власне стадія топ-8 почне перетворюватися на топ-4 починаючи з 16:00. А ось делегати щорічного Конгресу Міжнародної федерації хокею свою роботу розпочали о 8:30.

Фото автора

Після дуже теплих і не менш формальних слів від Рене Фазеля (президент) та Хорста Ліхтнера (генеральний секретар) делегації перейшли до роботи. Відкрився Конгрес з презентації заявок Польщі та України. Поляки зробили акцент на красі Кракова, новій арені (щоправда будується вона під волейбольний чемпіонат), лише обмовившись про святкування 90-річчя Польської федерації хокею.

Перший висновок щодо польської заявки: мультифункціональна арена на 15000 глядачів збудована для іншого заходу — це гарантовані проблеми з льодом. Для хокею, наприклад, потрібна зовсім інша, потужніша система кондиціонування повітря, аніж для волейболу. Та й лід потрібно тримати на арені бодай місяців 6, щоб він набув нормальних кондицій.

Українську заявку відкрив Анатолій Брезвін, запевнивши, що ситуація в державі стабілізується після президентських виборів. Основним меседжем нашої заявки було зближення людей завдяки хокею та проведенню змагань найвищого рівня.

Щодо центральної теми дня, — презентацій заявок Латвії та Данії на проведення чемпіонату світу 2018 року, — то данці виглядали значно солідніше.

Данці представили серйозний проект, запросивши на церемонію мерів Копенгагену та Хернінга, захисника «Едмонтон Ойлерз» Філіпа Ларсена та ведучу, від зовнішнього вигляду якої у більшості делегатів відвисли щелепи.

Латвійська презентація була нуднуватою і конгресменів загалом не вразила. Особливо момент, пов'язаний з будівництвом другої арени. А основною причиною отримання чемпіонату, на думку президента латвійської федерації Кірова Ліпмана, має стати святкування 100-річчя незалежності країни.

В будь-якому випадку все вирішить голосування делегатів. Так само як і у нашому випадку.

Тож дочекаємося завтрашнього дня. Тоді й отримаємо відповіді на запитання.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
Loading...
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров