матч-центр
Вчера 7 1
Сейчас 0 0
Сегодня 6 2
Завтра 3 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 7 1
Сейчас 0 0
Сегодня 6 2
Завтра 3 0
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

Процес пішов

Вісім національних збірних команд продовжують готуватися до матчів 1/4 фіналу, які відбудуться сьогодні. Власне стадія топ-8 почне перетворюватися на топ-4 починаючи з 16:00.

Вісім національних збірних команд продовжують готуватися до матчів 1/4 фіналу, які відбудуться сьогодні. Власне стадія топ-8 почне перетворюватися на топ-4 починаючи з 16:00. А ось делегати щорічного Конгресу Міжнародної федерації хокею свою роботу розпочали о 8:30.

Фото автора

Після дуже теплих і не менш формальних слів від Рене Фазеля (президент) та Хорста Ліхтнера (генеральний секретар) делегації перейшли до роботи. Відкрився Конгрес з презентації заявок Польщі та України. Поляки зробили акцент на красі Кракова, новій арені (щоправда будується вона під волейбольний чемпіонат), лише обмовившись про святкування 90-річчя Польської федерації хокею.

Перший висновок щодо польської заявки: мультифункціональна арена на 15000 глядачів збудована для іншого заходу — це гарантовані проблеми з льодом. Для хокею, наприклад, потрібна зовсім інша, потужніша система кондиціонування повітря, аніж для волейболу. Та й лід потрібно тримати на арені бодай місяців 6, щоб він набув нормальних кондицій.

Українську заявку відкрив Анатолій Брезвін, запевнивши, що ситуація в державі стабілізується після президентських виборів. Основним меседжем нашої заявки було зближення людей завдяки хокею та проведенню змагань найвищого рівня.

Щодо центральної теми дня, — презентацій заявок Латвії та Данії на проведення чемпіонату світу 2018 року, — то данці виглядали значно солідніше.

Данці представили серйозний проект, запросивши на церемонію мерів Копенгагену та Хернінга, захисника «Едмонтон Ойлерз» Філіпа Ларсена та ведучу, від зовнішнього вигляду якої у більшості делегатів відвисли щелепи.

Латвійська презентація була нуднуватою і конгресменів загалом не вразила. Особливо момент, пов'язаний з будівництвом другої арени. А основною причиною отримання чемпіонату, на думку президента латвійської федерації Кірова Ліпмана, має стати святкування 100-річчя незалежності країни.

В будь-якому випадку все вирішить голосування делегатів. Так само як і у нашому випадку.

Тож дочекаємося завтрашнього дня. Тоді й отримаємо відповіді на запитання.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
Loading...
https://n161adserv.com/znFCIMsl0EZEG4uZUKlMplGJkzpDPsBeqZ2m_P85zFiWbAyiJTSQEhTu9dtkFl4i-kjUhgj30NmHrBqacaEWzMCu3GTKFJwg
Новости партнеров