Вчера 1
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Анісін: Знарок хоче згноїти мене

Хокеїст просить обміняти його у інший клуб
21 июля 2012г. 23:00

Нападник московського "Динамо" Михайло Анісін відмовився виходити на лід, вимагаючи розмови з президентом клубу Аркадієм Ротенбергом.

"Щойно мені з клубу повідомили, що прийнято рішення про моє переведення до фарм-команди. І це при тому, що до 10 грудня я перебуваю у списку травмованих. Загалом, я відразу хочу офіційно заявити: до зустрічі або до розмови з президентом "Динамо" Аркадієм Романовичем Ротенбергом на лід більше не виходжу!"
- сказав Анісін

Хокеїст вважає, що генеральний директор "Динамо" Андрій Сафронов та головний тренер Олег Знарок зводять з ним особисті рахунки.

"Дві людини - генеральний директор Андрій Сафронов та головний тренер Олег Знарок, вважають, що вони є у "Динамо" царями й богами, просто зводять зі мною особисті рахунки. Створюється враження, що вони поставили завдання згноїти хокеїста Анісіна. І користуючись тим, що у керівника клубу величезна кількість справ на вищому рівні, вже кілька місяців мене гноять"
, - заявив нападник.

Він розповів, що його цькування у клубі почалася після того, як Павло Буре в одному з інтерв’ю сказав, що 70 відсотків у чемпіонстві "Динамо" - це заслуга Анісіна. За словами хокеїста, Знарок відверто відмовився виплачувати йому бонуси, крім того на лід його випускають у четвертій ланці і то лише на декілька хвилин.

"Знаю, що інтерес проявляє, наприклад, "Сєвєрсталь", яку очолює Андрій Назаров - тренер, який у "Витязі" дав мені шанс заявити про себе на повний голос. Будь ласка, обміняйте мене до Назарова! Або в якийсь інший клуб ліги. Ведіть себе по-людськи! При цьому буде дуже прикро залишати "Динамо", хоча тренер Знарок, як мені здається, робить все можливе, щоб посварити мене з колективом"
, - вважає Анісін.

Нагадаємо, що скандал навколо цього хокеїста розгорівся у клубі ще влітку цього року. 24-річний Анісін пропустив перші два тижні зборів "Динамо", мотивуючи таку поведінку необхідністю переглянути умови контракту з клубом.

Пізніше з приходом до "Динамо" нового керівника Аркадія Ротенберга, конфлікт завдяки йому вдалося залаготити, і московський клуб оголосив про підписання нового дворічного контракту з гарвцем.

Відзначимо, що Анісін став найкращим снайпером плей-офф-2012.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы