"Беркут": Загородній перевищив свої повноваження

Клуб розраховує на підтримку інших учасників ліги
22 февраля 2013г. 23:39

Переможець регулярного чемпіонату ПХЛ столичний "Беркут", який через борги сьогодні був виключений з числа учасників плей-оф, вважає, що генеральний директор ПХЛ Юрій Загородній перевищив свої повноваження, приймаючи таке рішення.

"Наш клуб гідно провів регулярний чемпіонат, з незаперечною перевагою зайняв перше місце, радуючи всіх любителів хокею своєю грою.

Однак ми позбавлені можливості продовжувати участь клубу в іграх плей-оф чемпіонату України з причини поспішного формального і передчасного рішення директора ПХЛ Загороднього Ю.І. про небажання і неможливість здійснити нашим клубом поточний внесок у розмірі 120 000 гривень до 15:00 22 лютого 2013.

За 30 хвилин до настання терміну платежу Загородній Ю.І. був повідомлений про формальну технічну затримку платежу, викликану затримкою фізичного переміщення вулицями міста Києва, і після настання 15:00 дав вказівку про зміну складу учасників плей-оф.

Станом на 22 лютого, хокейним клубом "Беркут" виконані всі зобов’язання з оплати внесків у ПХЛ.

Наш клуб підтверджує своє бажання брати участь у плей-оф чемпіонату України і має всі можливості виконання своїх зобов’язань як перед ПХЛ, так і всередині клубу. Команда ХК "Беркут" знаходиться в місті Донецьк і готова до проведення гри проти ХК "Донбас".

Вважаємо, що Загородній Ю.І. перевищив свої повноваження, оскільки рішення Наглядової ради ПХЛ та їх виконання має право оголошувати лише її голова.

Клуб сподівається, що клуби ліги підтримають наше бажання подальшої участі в чемпіонаті і не дозволять формалізму та поспішності залишити нас поза плей-оф"
, - йдеться у заяві адміністрації "Беркута", оприлюдненій на офіційному сайті клубу.

Нагадаємо, що клуби мали погасити свою заборгованість перед ПХЛ до 18:00 21 лютого, однак трьом клубам, в тому числі і "Беркуту", дозволили це зробити до 15:00 наступного дня, оскільки вони не встигали провести розрахунки з лігою.

Після того, як "Беркут" не вклався і у цей термін, гендиректор ПХЛ Юрій Загородній оголосив про виключення клубу зі списку учасників плей-оф і про заміну його на "Білий Барс", який посів останнє місце у чемпіонаті.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы