"Даллас" втратив голкіпера у матчі з "Лос-Анджелесом"

Його змінник команду не підвів
10 апреля 2013г. 09:29

Стартовий голкіпер "Даллас Старз" Карі Лехтонен 9 квітня через травму не зміг дограти матч регулярного чемпіонату НХЛ з "Лос-Анджелес Кінґз".

Воротар, для якого нинішній старт став 19-м поспіль, був змушений покинути майданчик на 15-й хвилині гри, після того, як він зробив сім сейвів і пропустив шайбу.

"У нього травма нижньої частини тіла і вона не дуже серйозна. Оглянемо його детальніше завтра"
, - сказав після матчу головний тренер "Далласа" Глен Гулуцан, слова якого наводить офіційний сайт клубу.

Пізніше стало відомо, що у Лехтонена травма паху, і він буде змушений пропустити кілька ігор.

На заміну йому вийшов Річард Бахман, який з 26 лютого провів на льоду загалом лише 35 хвилин. Цей голкіпер впорався з усіма 22 кидками суперника і допоміг "Старз" здобути перемогу над чинними володарями Кубка Стенлі з рахунком 5:1 (1:1, 0:0, 4:0).