Вчера 6
Сейчас 0
Сегодня 9
Завтра 12
нет важных матчей

"Детройт" - найефективніший клуб НХЛ

"Торонто" - лідер з кінця
5 сентября 2012г. 17:38

"Детройт" очолив рейтинг найефективніших клубів НХЛ, повідомляє Business Week.

Видання використовувало дані щодо витрат усіх клубів за останні 5 сезонів і співвідносило їх з кількістю перемог у регулярному чемпіонаті і плей-офф (за плей-офф давався бонус), а також кількістю понад 50% матчів (також давався бонус, мається на увазі більше 41 перемоги), і кількістю виграних Кубків Стенлі (найбільший бонус).

"Детройт" виявився найбільш фінансово ефективним клубом. В середньому платіжна відомість "Ред Вінґз" за останні п’ять років становила 58,3 мільйона доларів (середня по лізі - 51,7 мільйона), при цьому "крила" в середньому здобували по 48,8 перемоги (середній показник по лізі - 41 перемога ) в регулярному чемпіонаті і 8,8 перемоги в плей-офф (середній показник - 2,91). Крім того, "Детройт" виграв Кубок Стенлі у 2008 році.

На другому місці йде "Піттсбург", на третьому - "Бостон", далі - "Чикаго", "Сан-Хосе", "Лос-Анджелес", "Філадельфія", "Ванкувер", "Нешвілл" і "Вашингтон". На 12-му місці розташувався "Фінікс", найзбитковіший клуб НХЛ.

26-е місце зайняла "Міннесота", на 27-му - "Калґарі", на 28-му - "Коламбус", на 29-му - "Едмонтон", а останнє 30-е місце зайняло "Торонто", чиї середні показники такі: платіжна відомість 52,5 мільйона, 34,4 перемоги в регулярних чемпіонатах і жодної перемоги у плей-офф.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы