матч-центр: Хоккей
Вчера 2 1
Сейчас 0 0
Сегодня 7 3
Завтра 8 6
свернуть
развернуть
Вчера 2 1
Сейчас 0 0
Сегодня 7 3
Завтра 8 6
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
Для Трубачова Кубок Шпенглера вже закінчився
Для Трубачова Кубок Шпенглера вже закінчився
Канада готується шокувати всіх на чемпіонаті світу
Канада готується шокувати всіх на чемпіонаті світу

"Донбас-2" не пустили на лід у Новояворівську

"Левам" загрожує технічна поразка

28 декабря 2012г. 13:14

Хокеїстів донецького "Донбасу-2" не пустили на лід перед початком виїзного матчу з львівськими "Левами", який мав відбутися 26 грудня у Новояворівську. Про це повідомив головний тренер чинних чемпіонів України Олег Мікульчик, інформує офіційний сайт ХК "Донбас".

За словами Мікульчика, ще до початку матчу вони дізналися, що команда-суперник брати участі у ньому не планує. Однак у ПХЛ "Донбасу-2" повідомили, що команда з Донецька все одно має вийти на лід, а якщо "Леви" не зроблять цього ж, то їм буде зараховано технічну поразку.

"Ми діяли відповідно до регламенту, але до початку гри на лід нас не пустили. Приїхали судді і сказали, що все одно нам треба вийти на лід, відбудеться вкидання навіть для однієї команди, якщо друга на льоду не з’явиться. Але нас знову не пустили на майданчик, і судді в своєму протоколі всі ці моменти зафіксували. Копію протоколу ми веземо до Донецька, все офіційно"
, - розповів Мікульчик.

Наставник "Донбасу-2" також повідомив, що хокеїстам дали короткі вихідні, тому дехто з них вирушили у свої рідні міста прямо зі Львова.

Нагадаємо, що 26 грудня на засіданні наглядової ради ПХЛ було прийнято рішення про відновлення чемпіонату, який був зупинений через борги клубів перед лігою.

Раніше львівські "Леви" заявляли, що призупиняють свою участь у ПХЛ у зв’язку з невизначеною ситуацією у самій лізі, та розпустили хокеїстів на канікули. Під час засідання наглядової ради було вирішено, що "Леви" мають домовитися з "Донбасом-2" про перенесення матчу цих двох команд, який мав відбутися 26 грудня, на іншу дату, та компенсувати гостям з Донецька їхні транспортні витрати.

Пізніше керівництво львівського клубу заявило, що розглядає можливість відновлення своєї участі у чемпіонаті ПХЛ. Водночас хокеїсти "Левів" оприлюднили свій відкритий лист, у якому повідомили, що через борги клубу перед ними із зарплати вони покидають розташування команди.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.