"Донбас" переміг фіналіста Кубка Гагаріна

Туомас Кііскінен тріумфально повернувся
13 ноября 2013г. 17:15

Донецький "Донбас" на виїзді переграв фіналіста Кубка Гагаріна-2013 у матчі  Континентальної хокейної ліги.

В поєдинку, що відбувся 13 листопада у Челябінську, український клуб з футбольним рахунком 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) здолав місцевий "Трактор".

У складі переможців єдиною шайбою відзначився фінський форвард "Донбасу" Туомас Кііскінен (42:42, Коларж), який тріумфально повернувся у гру після тривалої перерви.

Зазначимо, що на 19-й хвилині першого періоду форвард господарів Станіслав Чистов не реалізував буліт.

На останній хвилині господарі замінили свого воротаря Майкла Гарнетта шостим польовим гравцем, однак донеччани вистояли, а голкіпер "Донбасу" Майкл Лейтон (25 сейвів) оформив свій четвертий шатаут у Континентальній хокейній лізі.

Нагадаємо, що минулого року "Донбас" також переміг "Трактор" у Челябінську з мінімальним рахунком.

Здобувши перемогу, донеччани з 40 набраними очками залишилися на четвертій сходинці у турнірній таблиці Західної конференції. Наступний свій матч "Донбас" також проведе на виїзді - 15 листопада проти магнитогорського "Металурга".