Сейчас 1

"Донбас" переміг "Нєфтєхімік" за булітами

Донеччани здобули четверту перемогу поспіль
28 ноября 2013г. 21:57

Донецький "Донбас" здобув два очки у останньому матчі домашньої серії регулярного чемпіонату КХЛ у листопаді.

В поєдинку, що відбувся 28 листопада у Донецьку, український клуб за булітами 2:1 Б (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) здолав нижньокамський "Нєфтєхімік".

"Донбас" першим відкрив рахунок після влучного кидка нападника Вацлава Недороста (32:25, Дадонов), однак російський клуб врятувався від поразки в основний час за 39 секунд до сирени. На останній хвилині гості замінили свого воротаря Метта Далтона шостим польовим гравцем і цей крок ва-банк приніс дивіденди - Федір Бєляков (59:21, Міловзоров) влучив у кут воріт Майкла Лейтона кидком від синьої лінії. Овертайм голів не приніс, а у серії булітів перемогу святкували донеччани. Вірішальний кидок на рахунку Максима Якуцені.

Таким чином,  "Донбас" взяв реванш у "Нєфтєхіміка" за порзку у Нижньокамську.

Здобувши перемогу, донеччани з 53 набраними очками залишилися на шостій сходинці у турнірній таблиці Західної конференції. Наступний свій матч "Донбас" проведе на виїзді - 2 грудня проти хабаровського "Амуру".