Завтра 7

Голан: Я не очікував такої гри

Наставника здивувало суддівство у матчі
28 ноября 2012г. 09:43

Головний тренер київського "Беркута" Мілош Голан задоволений грою своїх підопічних у матчі проти донецького "Донбасу", однак зізнався, що не очікував такої важкої гри.

"Я не очікував такої гри. Важко було в першому періоді, коли ми почали робити помилки в обороні, програвали індивідуальні єдиноборства. У цьому періоді молодцем відіграв Хован, виручив команду. У другому періоді у нас був гандикап у дві шайби: рахунок був 2:0 на нашу користь. Для нас важливо було в цьому епізоді не пропустити. Ми створили кілька дуже хороших моментів...
- сказав Голан, додавши, -
Можу сказати, що в цілому задоволений, як зіграли мої підопічні у сьогоднішній грі. Ми чесно заробили ці три очки, тим паче, заробили їх у матчі з дуже сильним суперником".

Він також висловив здивування роботою арбітрів матчу, які п’ять разів поспіль видаляли його підопічних, до того ж переглядали повтори більшості голів столичної команди.

"Мені трохи незрозуміло, чому судді постійно переглядали повтори наших голів: ми закидали хороші шайби. Напевно, занадто гарні"
, - пожартував наставник "Беркута".

Нагадаємо, що напередодні "Брекут" на виїзді здобув переконливу перемогу над донецьким "Донбасом-2" з рахунком 6:1.