матч-центр: Хоккей
Вчера 7 4
Сейчас 1 1
Сегодня 5 4
Завтра 9 6
свернуть
развернуть
Вчера 7 4
Сейчас 1 1
Сегодня 5 4
Завтра 9 6
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
Хорвати "влетіли" черговому супернику
Хорвати "влетіли" черговому супернику
Смирнова у "Атланті" спіткала доля Карлссона
Смирнова у "Атланті" спіткала доля Карлссона

Хокеїсти пішли на радикальні дії - НХЛ відповіла

Профспілку гравців можуть розпустити

15 декабря 2012г. 17:26

Профспілка гравців НХЛ найближчим часом може припинити своє існування, що дасть право гравцями самостійно представляти свої інтереси у суді.

Виконавча рада профспілки напередодні прийняла рішення провести серед членів профспілки голосування, за результатами якого рада може отримати право відмовитися представляти інтереси гравців, тоді профспілка буде розпущена, а хокеїсти зможуть подати судові позови, в яких вимагатимуть визнати локаут незаконним і повернути невиплачену зарплату з компенсацією.

Наразі невідомо, коли може відбутися таке голосування.

НХЛ миттєво відреагувала на подібний крок і звернулася до федерального суду у Нью-Йорку з вимогою визнати законним локаут, оголошений власниками клубів гравцям.

"У відповідь на інформацію про те, що хокеїстів попросили або попросять голосувати щодо того, "чи варто профспілці відмовитися від права представляти інтереси своїх членів", НХЛ подала колективний позов до федерального суду в Нью-Йорку з вимогою підтвердити законність локауту"
, - йдеться у заяві, оприлюдненій на офіційному сайті ліги.

Одночасно НХЛ також звернулася до Національного управління з трудових відносин, стверджуючи, що загроза саморозпуску з боку профспілки є незаконною дією під час переговорів про нову колективну угоду.

Нагадаємо, що з 16 вересня у НХЛ триває локаут.  Тоді збіг термін дії колективної угоди. Компромісу ж щодо нової сторонам досягнути не вдається.

Наразі скасовані усі матчі регулярної першості до 30 грудня, а також "Зимова класика" та "Матч всіх зірок". Головна суперечка між НХЛ та профспілкою гравців розгортається навколо перерозподілу прибутків у лізі на користь власників клубів.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.