Вчера 0
Сейчас 0
Сегодня 1
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

КХЛ: Фани "Торпедо" самі спровокували бійку у Донецьку

У нижегородців була нациська символіка
18 января 2013г. 16:38

Континентальна хокейна ліга вважає необґрунтованими претензії "Торпедо" щодо незабезпечення "Донбасом" безпеки нижегородських уболівальників під час матчу у Донецьку. Про це йдеться у заяві КХЛ, оприлюдненій на офіційному сайті ліги.

КХЛ на підставі інформації, отриманій від правоохоронних органів Донецька, з’ясувала, що після закінчення матчу кілька нижегородських уболівальників, відокремившись від організованої групи, яку охороняли правоохоронці,

"покинули прилеглу до спортспоруд територію і попрямували до прилеглого магазину з метою придбання продуктів і напоїв у дорогу, де і стався конфлікт з місцевими мешканцями, спровокований, за наявною інформацією, некоректною поведінкою гостей"
.

При цьому уболівальникам "Торпедо", постраждалим в результаті конфлікту, була надана необхідна медична допомога як на місці події, так і у стаціонарі. Від подачі заяв у правоохоронні органи у зв’язку з тим, що трапилося, вони відмовилися.

КХЛ також інформує, що в її розпорядженні

"є інформація від осіб, які в результаті дій гостей зазнали матеріальних збитків, а також фотодокументи, що містять наочні свідчення перебування нижегородських шанувальників спорту в місті Донецьку - малюнки непристойного образливого характеру, що містять, в тому числі, нацистську символіку"
.

"Дані матеріали, що свідчать про те, що ХК "Торпедо" слід приділити пильнішу увагу роботі з уболівальниками та забезпеченню їх цивілізованої поведінки на виїздах, будуть спрямовані до клубу. Крім того, хотів би застерегти керівництво "Торпедо" від передчасних емоційних коментарів та оцінок. Заяви, подібні розміщеним на офіційному інформаційному ресурсі клубу, провокують напруженість між клубами і їхніми уболівальниками, негативно позначаються на іміджі клубів, ліги і хокею в цілому"
, - заявив з приводу інциденту директор КХЛ з контролю і процедурних питань Вадим Скоропупов.

Нагадаємо, що після матчу чемпіонату КХЛ у Донецьку між місцевим "Донбасом" та "Торпедо" нижегородські ЗМІ оприлюднили інформацію про побиття у Донецьку уболівальників команди-гостя. Після чого керівництво клубу звинуватило мешканців Донецька у "свинській поведінці", а "Донбас" у незабезпеченні належної безпеки уболівальників.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы