"Компаньйон" розгромив "Левів"

У Черненка - хет-трик, у Харченка і Литвиненка - по 4 бали
06 ноября 2013г. 22:01

Київський "Компаньйон-Нафтогаз" здобув першу перемогу в новому  чемпіонаті України, розгромивши на домашньому льоду львівські "Леви".

У матчі, який відбувся 6 листопада в Києві, команда Олександра Сеуканда завдала супернику відчутної поразки з рахунком 9:2 (5:1, 4:1, 0:0).

У переможців хет-триком відзначився Сергій Черненко (7 хвилина, 21, 34), дубль зробив Євген Курилін (12, 34), а ще по одній шайбі закинули Сергій Харченко (10), Денис Самойленко (10), Віталій Кириченко (18) та Віталій Литвиненко (37). "Леви" відповіли голами Сергія Супруна (6) і Владислава Курського (39), які засмутили Олександра Федорова.

Зазначимо, що досвідчені нападники "Компаньйона" Віталій Литвиненко та Сергій Харченко набрали в матчі по 4 (1+3 ) очки.

Цікаво, що перші п’ять шайб господарі закинули за 17 хвилин у ворота Владислава Бруля, після чого відбуляся заміна і останній рубіж "Левів" вже захищав 46-річний Євген Бруль, який пропустив ще чотири голи.