Вчера 1
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Ковальчук збирається виграти сезон у КХЛ

Локаут у НХЛ форварда не цікавить
30 октября 2012г. 12:10

29-річний форвард пітерського СКА Ілля Ковальчук не засмутиться, якщо у НХЛ скасують весь сезон-2012/2013 регулярного чемпіонату.

"

Усі знаходяться в підвішеному стані, але особисто мене це мало цікавить. Я зосереджений на виступах за СКА. Якщо я проведу сезон тут, то тільки виграю. Я отримую величезне задоволення. Тут на аренах дуже приємна атмосфера
", - зауважив нападник.

Крім того Ковальчук висловив власну думку з приводу ситуації навколо переговорів НХЛ та профспілки гравців.

"

Мені здається, керівники НХЛ хочуть осягнути неосяжне. Тепер вони планують організувати безлімітні внески гравців. Але це те саме, що і було. Якби "Зимової класики" не було, гадаю, з нами й досі б ніхто не розмовляв.
 
Ми зробили три нових пропозиції лізі після того, як отримали варіант з пропозицією 50/50. Але Гері Беттмену знадобилося усього три хвилини, щоб їх відхилити. До нього прилетіли хлопці зі всього світу, але ліга повела себе не зовсім адекватно. Загалом, суттєвих переговорів з НХЛ і не було. Вони тривали усього сім хвилин
", - зазначив Ковальчук.

Нагадаємо, що локаут в Національній хокейній лізі триває вже понад 6 тижнів. За цей час ліга скасувала 326 поєдинків регулярного чемпіонату та зазнала збитків на суму понад 720 млн. доларів.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы