матч-центр: Хоккей
Вчера 7 3
Сейчас 0 0
Сегодня 8 6
Завтра 3 1
свернуть
развернуть
Вчера 7 3
Сейчас 0 0
Сегодня 8 6
Завтра 3 1
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Скасовані матчі ПХЛ можуть зіграти на Новий рік
Скасовані матчі ПХЛ можуть зіграти на Новий рік
Федотенко: Вважаю себе американцем
Федотенко: Вважаю себе американцем

Кубок Стенлі можуть вручити канадським аматорам

Член парламенту висунув відповідну пропозицію

19 декабря 2012г. 10:41

Кубок Стенлі має бути вручено найкращій аматорській команді Канади, якщо НХЛ в результаті трудового конфлікту з гравцями не вдасться врятувати нинішній сезон. Про це заявив член канадського парламенту Брент Ретгебер, повідомляє ESPN.

Відзначимо, що подібна пропозиція лунала і під час локауту 2004/2005. Її прихильники наполягали на тому, що приз лорда Стенлі не є виключною власністю НХЛ.

Вже під час цього локауту правник з Торонто Тім Гілберт також висував ідею повернення Кубку до його історичного коріння, коли ним нагороджували найкращу непрофесійну команду Домініону. Ще раніше Гілберт домігся рішення суду, згідно з яким вважається, що немає підстав вручати Кубок Стенлі обов’язково лише переможцю НХЛ.

Додамо, що рішення про присудження Кубка Стенлі формально приймають довірені особи, однак з 1926 року трофей завжди вручався лише переможцю НХЛ.

 Локаут у НХЛ триває з 16 вересня, коли збіг термін дії колективної угоди між лігою та гравцями, а компромісу щодо нової сторонам досягнути не вдається.

Наразі скасовані усі матчі регулярної першості до 30 грудня, а також "Зимова класика" та "Матч всіх зірок". Головна суперечка між НХЛ та профспілкою гравців розгортається навколо перерозподілу прибутків у лізі на користь власників клубів.

Канадське видання TSN повідомляє, що у вівторок відбулася коротка телефонна розмова між заступником повноважного комісара НХЛ Біллом Дейлі та спеціальним представником профспілки Стівом Фером, однак жодних планів щодо відновлення переговорного процесу не озвучувалося. При цьому на черзі чергові скасування матчів сезону.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.