матч-центр: Хоккей
Вчера 8 6
Сейчас 0 0
Сегодня 3 1
Завтра 10 7
свернуть
развернуть
Вчера 8 6
Сейчас 0 0
Сегодня 3 1
Завтра 10 7
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
Матч між "Донбасом-2" та "Соколом" не відбудеться
Матч між "Донбасом-2" та "Соколом" не відбудеться

Локауту у НХЛ настав кінець

Ліга та хокеїсти домовилися щодо колективної угоди

6 января 2013г. 14:09

У ніч з 5 на 6 січня Національна хокейна ліга та профспілка гравців НХЛ досягнули попередньої згоди щодо нової колективної угоди, повідомляє офіційний сайт ліги.

Цьому рішенню передував черговий раунд переговорів, який розпочався у суботу і тривав 16 годин.

Нова колективна угода тепер повинна бути остаточно узгоджена і формально схвалена обома сторонами, після цього вона замінить стару, термін дії якої збіг 15 вересня минулого року.

Деталі угоди наразі ще офіційно не повідомляються, однак за інформацією північноамериканських ЗМІ, документ розрахований на 10 років і передбачає зокрема, що хокеїсти-вільні агенти зможуть укладати з клубами договори максимум на сім років (вісім у випадку, якщо клуб перепідписує свого вільного агента), стеля зарплат зафіксована на рівні 63,4 мільйонів доларів США.

Канадське спортивне видання у своєму "твіттері" також повідомило, що нові ігри у лізі розпочнуться не раніше 15 січня, при цьому команди гратимуть лише у межах своїх конференцій у зв’язку з тим, що сезон буде скороченим.

Крім того за непідтвердженою інформацією, хокеїстам дозволять брати участь у Зимових Олімпійських іграх 2014 року у Сочі.

Нагадаємо, що локаут у НХЛ розпочався 16 вересня. Власники клубів та хокеїсти тривалий час не могли домовитися щодо умов нової колективної угоди, зокрема перерозподілу прибутків ліги.

За інформацією, що зв’являлася протягом нинішнього тижня попередньо планувалося, що у випадку досягнення компромісу, буде зіграно 48-матчевий регулярний сезон у випадку, якщо домовленостей вдасться досягнути до 11 січня або навіть 52-матчевий, якщо угоду підпишуть ще до кінця нинішнього тижня.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.