"Сокіл" "засушив" "Білий Барс"

Під час матчу виникали технічні проблеми
06 декабря 2013г. 21:50

Столичний "Сокіл" всуху переміг білоцерківський "Білий Барс" у домашньому матчі чемпіонату України.

Поєдинок, що відбувся 6 грудня, завершився з рахунком 3:0 (1:0, 2:0, 0:0). Дмитро Юшков та Олексій Войцехівський двічі реалізували чисельну перевагу. Ще одну шайбу, за рівних складів, закинув Олександр Міхейонок.

Додамо, що з технічних причин друга перерва зустрічі затягнулася. В роботі льодозаливної машини стався збій, в наслідок чого на ковзанці після її проїзду залишився яскраво-червоний слід від масла. Працівникам арени не одразу вдалося привести лід до ладу.

На третій період голкіпер "барсів" Андрій Безхлібний поступився своїм місцем у воротах Євгену Напненку.

Цього сезоні суперники вже двічі зустрічалися, і обидва рази гору брав "Білий Барс" (4:1 і 3:1). А ще одну зустріч команди проведуть завтра, 7 грудня.