матч-центр
Вчера 7 7
Сейчас 0 0
Сегодня 5 5
Завтра 4 4
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 7 7
Сейчас 0 0
Сегодня 5 5
Завтра 4 4
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

МХЛ: Немає причин не прийняти "Молоду Гвардію"

Інспектори задоволені побаченим у Донецьку

У інспекторів МХЛ, які побували у Донецьку, немає серйозних претензій до інфраструктури ХК "Донбас", і вони впевнені, що молодіжна команда клубу "Молода Гвардія" буде прийнята до ліги на початку червня.

"Подивилися все те, що нам потрібно. Йдеться про три арени: "Дружба", "Алмаз" та "Лідер". Ми подивилися всю інфраструктуру. Серйозних зауважень у нас немає. Щодо арени "Дружба" у нас, природно, ніяких претензій немає, адже тут грає команда КХЛ. Що стосується "Алмаза", то там потрібно дещо доробити. В цілому, арена хороша і великих зауважень у нас немає. Всю документацію клуб надав, і тепер питання про прийняття команди хокейного клубу "Донбас" до Молодіжної хокейної ліги буде винесено на загальні збори, які відбудеться, напевно, на початку червня. Я не бачу якихось причин, з яких клуб не буде прийнятий у лігу"
, - розповів керуючий директор ліги Дмитро Єфимов, слова якого наводить офіційний сайт ХК "Донбас".

Він при цьому уточнив, що наразі у інспекції є зауваження щодо розмірів роздягалень на ЛСК "Алмаз", які потрібно розширити, щоб забезпечити необхідні умови для команд.

Водночас Єфимов був вражений надзвичайно швидкими темпами розвитку хокею у Донецьку.

"Мені є з чим порівнювати. У Молодіжній хокейній лізі в цьому сезоні було вже 64 команди. Я дуже добре знайомий з багатьма клубами КХЛ і ВХЛ, тому я можу сказати, що Донецьк в плані розвитку хокею йде семимильними кроками. Напевно, тут найшвидший хокейний клуб в нашій системі. Палац, який був тут два-три роки тому і та "Дружба", яку ми бачимо зараз, - це земля і небо. Палац, якому можуть позаздрити навіть деякі команди КХЛ. Можливо, не за місткістю, а за комфортабельністю і за своїм затишком як для вболівальників, так і для хокеїстів. Та й взагалі вся інфраструктура, ті ж тренувальні катки "Алмаз" і "Лідер", все це виглядає в арсеналі "Донбасу" дуже цінно"
, - відзначив керуючий директор МХЛ.

Також Єфимов додав, що у міжсезоння очікується приєднання до ліги восьми команд, таким чином, їхня загальна кількість перевищить сімдесят.

https://a.vertamedia.com/?content_page_url=http%3A%2F%2Fxsport.ua%2Fonline%2F&width=915&height=515&cb=1231231&aid=420576
Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
Loading...
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров