Вчера 1
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

"Нешвілл" готовий попрощатися з С.Костіциним

У "Авангарді" на білоруса чекають
22 октября 2012г. 16:47

Клуб НХЛ "Нешвілл Предаторз" не заперечуватиме проти переходу його білоруського нападника Сергія Костіцина до складу "Авангарду". Про це заявив генеральний менеджер омського клубу Юрій Карманов.

"Ми запропонували Сергію контракт, він зараз на обговоренні. Кожен день контактуємо з його агентом. Я також зв’язуюся з генеральним менеджером "Нешвілла" Девідом Пойлом. Ми кілька разів розмовляли з цього питання і прийшли до того, що "Нешвілл" не заперечуватиме проти його переходу до "Авангарду". Зараз все залежить від бажання Сергія, який розглядає кілька пропозицій. Ми активно ведемо з ним переговори і близькі до того, щоб продовжити наші взаємини"
, - розповів Карманов.

За його словами, в цілому омський колектив вже укомплектований, однак клуб ще продовжує вести переговори з деякими гравцями, зокрема з Олександром Фроловим.

Нагадаємо, що Сергій Костіцин протягом трьох останніх сезонів є гравцем "Нешвілла", однак під час локауту у НХЛ виступав у складі "Авангарду". У 27 матчах сезону-2012/2013 в КХЛ він записав на свій рахунок 28 (9+19) балів за результативність.

В 46 іграх минулого сезону за "Предаторз" 26-річний білоруський хокеїст набрав 15 (3+12) очок.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы