Вчера 0
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 1
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

НХЛ планує запровадити у Європі лігу чемпіонів

А також відродити Кубок світу
8 апреля 2013г. 11:07

У НХЛ розробляється "Європейський бізнес-план", який передбачає відновлення Кубка світу та запровадження в Європі ліги чемпіонів за участю команд НХЛ. Про це розповів представник керівництва ліги Джон Коллінз, передає АР.

"Можливо, ми привеземо команди НХЛ до Європи, щоб позмагатися із найкращими місцевими клубами. Як це буде реалізовано і де гратимемо - наразі ще питання"
, - зазначив Коллінз.

За його словами, у випадку, якщо гравці НХЛ поїдуть наступного сезону на Олімпійські ігри до Сочі, то реалізацію планів щодо матчів в Європі буде відкладено до сезону 2014/2015.

Водночас цього тижня запланована зустріч між представниками НХЛ, профспілки гравців, Міжнародного олімпійського комітету та Міжнародної федерації хокею, на якій будуть обговорюватись питання, пов’язані із участю гравців північноамериканської ліги у Іграх-2014.

"Ми маємо вирішити це питання якомога раніше, оскільки календар на наступний рік залежатиме від того, будемо ми чи ні на Олімпіаді"
, - заявив повноважний комісар НХЛ Гері Беттмен, який додав, що наразі ще є низка проблемних моментів, які необхідно вирішити з організаторами Олімпійських ігор.

Головне з цих питань - хто сплачуватиме за страховку енхаелівців, які виступатимуть у Сочі. Крім того НХЛ цікавлять права на показ відео з Олімпіади на своїх медіа ресурсах, доступ офіційних представників ліги на матчі, а також перевезення хокеїстів.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы