Вчера 1
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

НХЛ та профспілка знайшли новий привід для суперечки

Сезон з 69 ігор - найбільш вірогідний сценарій
21 июля 2012г. 10:33

У переговорах про укладення нової колективної угоди у НХЛ з’явився ще один камінь спотикання - сторонам необхідно вирішити фінансові питання у зв’язку з проведенням скороченого сезону, повідомляє CBC.

Наразі вже втрачена можливість провести повний регулярний сезон у лізі, який для кожної з команд складається з 82 матчів. Найкращим сценарієм тепер може стати старт сезону з 1 грудня і проведення 68 ігор регулярки.

Таким чином, буде пожертвувано 210 матчами та усіма можливими прибутками від їх проведення, а про рекордна у минулому сезоні 3,3 мільярди прибутків за підсумками чемпіонату цього сезону годі й думати.

За словами керівника профспілки гравців Дональда Фера, його сторона запропонувала власникам клубів під час укладання угоди орієнтуватися на цифри повного сезону 2012/2013, а пізніше вирахувати точні показники для скороченого чемпіонату. Однак у НХЛ на це йти не готові.

Нагадаємо, що локаут у НХЛ триває з 16 вересня, після того як збіг термін дії колективної угоди між лігою та гравцями, а компромісу щодо укладення нової досягти не вдалося.

У лізі вже скасовані 326 матчів регулярного чемпіонату до 30 листопада, втрати від непроведення яких, за словами Білла Дейлі, становлять 720 мільйонів доларів.

Останнього тижня відновився переговорний процес між представниками НХЛ та профспілки. Сторони намагаються домовитись з приводу принципових питань - розподілу доходів у лізі та збереження контрактів гравців після підписання нової колективної угоди.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы