матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Підписання нової угоди у НХЛ зірвала профспілка?

Очевидець звинуватив у невдачі на Дональда Фера

7 декабря 2012г. 14:09

Голова профспілки гравців НХЛ Дональд Фер попросив хокеїстів не підписувати нову колективну угоду, запропоновану лігою. Про це розповів один з хокеїстів, який побажав залишитись невідомим.

За його словами, переважна більшість гравців погодилося на умови ліги, але Фер попросив їх не приймати договір, оскільки це дозволить примусити НХЛ запропонувати ще вигідніші умови.

Повідомляється, що Фера підтримали лише хокеїсти з дорогими контрактами.

Нагадаємо, що напередодні НХЛ відкинула останню пропозицію профспілки гравців щодо нової колективної угоди у лізі, яка дозволила б припинити локаут. У НХЛ заявили, що пропозиція хокеїстів не враховує три ключові для ліги моменти

Власники клубів, що брали участь у останніх зустрічах з гравцями, висловлювали здивування тим, як різко змінилися настрої хокеїстів, які спочатку були готові йти на компроміс, однак потім почали гальмувати переговорний процес.

 Локаут у НХЛ триває з 16 вересня, з того часу у лізі були скасовані 422 матчі регулярного сезону, "Зимова класика" та "Матч всіх зірок". Представники ліги та профспілки не можуть домовитися щодо умов нової колективної угоди.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Loading...
Новости партнеров
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров