Радулов зіпсував ювілей "Сибіру"

Новосибірці поступилися у серії булітів
02 декабря 2012г. 17:40

Хокеїсти "Сибіру" у день п’ятдесятиріччя свого клубу на домашній арені за булітами поступилися московському ЦСКА.

Матч чемпіонату КХЛ, що пройшов 2 грудня у Новосибірську, закінчився з рахунком 2:3Б (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 0:1).

Пропустивши дві шайби у першому періоді від Володимира Жаркова (4-та хвилина) та Нікласа Перссона (20-та), в наступних двох двадцятихвилинках новосибірці змогли повернутися у гру. Спершу господарі, які, до речі вийшли на матч у ретро-светрах, реалізували більшість. Відзначився Олексій Копєйкін (36-та). А в третьому періоді новосибірці просто розпочали тероризувати ворота армійців. Голкіпер гостей Растіслав Станя рятував власну команду як міг, однак на шістдесятій хвилині словацький воротар не витримав і пропустив від Крістіана Кудроча.

А коли справа дійшла до післяматчевих булітів, то тут більш влучними виявилися гості. Перемогу "армійцям" приніс Олександр Радулов.

Нагадаємо, клуб з Новосибірська створили п’ятдесят років тому після об’єднання двох місцевих команд - учасника всесоюзної першості "Динамо" і призера РСФСР "Хіміка". За весь час існування клубу "Сибір" не досягав особливих успіхів, але є неодмінним учасником усіх п’яти сезонів КХЛ. У хокейному році 2010/2011 новосибірцям вдалося пробитися до плей-оф, де вони в першому раунді поступилися майбутньому володарю Кубка Гагаріна Салавату Юлаєву.

Цього сезону ювіляри мають усі шанси вдруге в КХЛ потрапити до плей-оф. Наразі у команди 60 очок, і вона йде 6-ю на Сході. ЦСКА з 49 набраними балами четвертий на Заході.