Вчера 5
Сейчас 0
Сегодня 9
Завтра 0

Раск зіпсував Даугавіньшу супер-буліт

"Бостон" вирвав перемогу у "Оттави"
12 марта 2013г. 10:55

Латвійський нападник "Оттава Сенаторз" Каспарс Даугавіньш змусив всіх говорити про себе після матчу, попри те, що не зміг допомогти команді здобути перемогу над "Бостон Брюїнз".

Поєдинок регулярного чемпіонату НХЛ, що відбувся 11 березня у Оттаві, закінчився перемогою гостей за булітами з рахунком 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 0:0. 1:0). На голи Гілльйома Латандресса (0:55) та Кайла Турріса (7:18) "Бостон" відповів шайбами Шона Торнтона (19:16) і Даняеля Пейла (8:53).

Даугавіньш справив враження на публіку технікою виконання післяматчевого буліту. Він кінчиком ключки провів шайбу до воріт суперника, після чого розвернувся на 360 градусів і спробував проштовхнути її між ногою голкіпера та штангою.

Втім, Туука Раск цьому завадив,а його партнер по команді Девід Крейчі у наступній спробі буліт забив і тим самим приніс перемогу "Брюїнз", яка стала для них вже десятою поспіль, здобутою у Оттаві.

"Жахливо не забити у такій ситуації. Якби не лезо ковзана, то я міг просто проштовхнути шайбу, оскільки щиток голкіпера заслабкий проти ключки. Я мав можливість підняти шайбу і кинути, однак зробив інакше. Тепер я почуваю себе дурнем"
, - зізнався після матчу Даугавіньш.

Додамо, що після цього матчу "Бостон" з 37 очками йде четвертим на Сході, а "Оттава" з 31 балом перебуває на шостій сходинці конференції.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы